NA DOBRĄ OPINIĘ W ŚWIECIE UBEZPIECZEŃ PRACUJEMY OD 1997 ROKU!

To ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego. Działamy wyłącznie w interesie Klienta, a nie na rzecz zakładu ubezpieczeń. Nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do zawierania umów ubezpieczenia, uczestniczymy także podczas procesów likwidacji szkód. Nasz Status daje pełną swobodę działania, pozwala dotrzeć do każdego produktu ubezpieczeniowego, negocjowania warunków i stawek. Stawiamy na budowę wieloletnich relacji z Klientem poprzez zabezpieczenie przyszłości jego firmy. Nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów obsługi.

PROFESJONALNI

Nasz zespół złożony z fachowców o wykształceniu prawniczym
 i ekonomicznym jest doskonałym partnerem w zakresie przygotowania nowoczesnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Tworzymy procesy i procedury po to, by minimalizować ryzyko naszych klientów.

DĄŻENIE DO CELU

Naszym celem jest ochrona interesów gospodarczych naszych klientów. Realizujemy go przez ograniczenie i eliminację zagrożeń występujących w działalności gospodarczej oraz opracowanie indywidualnego programu ochrony ubezpieczeniowej z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej przez firmę działalności.

ROZWÓJ

Stawiamy na rozwój poprzez stałe poszerzanie wiedzy. Nasi pracownicy odbywaja regularnie szkolenia, aby jakosć obsługi była na najwyższym poziomie.

Rekomendacje

Vik-BUD

,,Z przyjemnością możemy zarekomendować Centrum Brokers jako profesjonalnego doradcę ubezpieczeniowego i polecić jego usługi wszystkim przedsiębiorstwom, które pragną podnieść poziom swojego bezpieczeństwa."

Vik-BUD

Miratrans Transport

„Centrum Brokers okazało się partnerem niezawodnym, niezwykle solidnym i otwartym na wszelkie nasze propozycje. Doceniamy wysoki standard, zawsze terminowo z należytą starannością wykonywanych usług.”

Miratrans Transport

Asclepios

,,Dotychczasowe doświadczenia pozwoliły nam powierzyć „Centrum Brokers” pieczę nad ubezpieczeniami majątkowymi i osobowymi. Obsługa ze strony naszego Brokera, spełniła stawiane przez nas oczekiwania, zarówno od strony przygotowania ofert, przedstawianych rekomendacji jak również charakteryzuje się solidnością i niezawodnością."

Asclepios

CORNETTE UNDERWEAR

„W naszej opinii Centrum Brokers ze względu na kompetencje i kreatywnosc załuguje na miano profesjonalisty w swojej branży."

CORNETTE UNDERWEAR

Martel

Chcielibyśmy rekomendować Biuro Brokerskie Centrum Brokers jako doskonałego doradcę w zakresie tworzenia profesjonalnych programów ubezpieczeniowych.

Martel

EKO Wiatr

„Współpraca z pracownikami Centrum Brokers daje nam poczucie pewności, że w przypadku szkody możemy liczyć na fachową pomoc, o czym mogliśmy się przekonać."

EKO Wiatr